Таг:, , , , , , , , ,

На овој начин вашите градници ќе траат подолго и нема да ја изгубат формата

Градниците треба да се менуват по шест до осум месеци, бидејќи за тоа време им се олабавуваат...

Повеќето жени носат погрешна долна облека. Дали сте и вие една од нив?

Важно е внимателно да го бирате долниот веш, за да избегнете инфекции, осип и иритација на...

И ТОА ГО ИЗМИСЛИЈА: Долен веш за спречување од силување! (Видео)

Поради заштита на жените од сексуални напади, тајландска дизајнерка создаде долна облека за...