Таг:, , , ,

Неодоливите ангели ја претставија празничната кампања на Victoria’s Secret

Како што температурите паѓаат така Victoria’s Secret ја вжештува атмосферата со своите...

Guess претстави неодоливо сексипилна колекција долна облека

Заедно со новата колекција долна облека, модната куќа Guess ја претстави и новата рекламна...

Ирина Шајк во новата кампања за долна облека на Intimissimi

Ирина Шајк како долгогодишно заштитно лице на италијанскиот бренд за долна облека Intimissimја...

Криси Тиген со ултра секси колекција за Revolve

Криси Тиген и онлајн брендот Revolve ги здружија своите сили и создадоа нова колекција. Криси е...

Адриана Лима фатална заводничка за новата кампања на Victoria’s Secret

Адриана Лима повторно се разголи за новата кампања на брендот Victoria’s Secret. Бразилската...

Сопругата на Џон Леџенд, Криси Тајген, во ултра секси издание за забавата на Revolve

Таа е ѕвездата на новата кампања на Revolve. Секако дека моделот ќе биде во центарот на...

„Лисца“ со новиот простор го освежува центарот на Скопје

Преселбата на салонот на „Лисца“ во скопскиот Градски трговски центар е причина за...

Хајди Клум во секси рекламната кампања на Intimates

Супермоделот сеуште држи врела атмосфера и фактор на гламур во кампањите за долна облека и...

Кендал Џенер се разголи во тајната градина на La Perla

Италијанската модна куќа La Perla ја понесе својата муза во тајната градина во која доминираа...

Victoria’s Secret ја промовира новата линија долна облека

Познатиот бренд за долна облека Victoria’s Secret ја претстави новата колекција која се состои...

Кендал Џенер во колоритна кампања за La Perla

Предесенската кампања на La Perla е инспирирана од делата на познатиот американски уметник...

Принцезите од Дизни добија своја долна облека и предизвикаа многу бурни реакции

Сите девојки понекогаш сакаат да се облечат како нивните омилени принцези од Дизни, но тука...

Ангeлитe на Victoria’s Secret вe водат на забава

Ангелите на Victoria’s Sеcrеt ве водат на забава во новата кампања на брендот во која тие ги...

ФОТО: Елена Велевска позира во долна облека

Една од најубавите македонски пејачки, Елена Велевска, секогаш има начин како да ја изненади...

Секси долна облека за незаборавно еротско доживување

Што велите на идејата наместо да се појавите пред саканиот во традиционален градник и...

Долна облека што секоја жена мора да ја има во лето

Изборот на долна облека може да ја спаси или уништи целата модна комбинација. Доаѓа летото, а...

10 работи кои тој ќе ги забележи на вас

Иако можеби мислите дека мажите не забележуваат ништо на нас се лажете, прочитајте во...

Катарина Ивановска по гаќички позираше пред нејзината љубов

Сме ја виделе и топлес и во бикини, но Катарина Ивановска е секогаш празник за очи…...

СЕКСИ ДОЛНА ОБЛЕКА ИНСПИРИРАНА ОД ДИЗНИ ПРИНЦЕЗИТЕ

Принцезите на Дизни можеби ве инспирираат на многу работи, но ретко на нив гледате како...

Комплетно гола и максимално секси: Ангелот на Викторија овојпат соблече буквално сè од себе…

Познатата манекенка на Victoria’s Secret Елса Хоск се фотографираше комплетно гола за насловната...