Таг:, , ,

Пред 4 години се повлече од фудбалот, а ќе се изненадите колку дневно заработува сега Дејвид Бекам!

Дејвид Бекам и ден денес е еден од најпопуларните светски личности. Иако пред 4 години се...

ФОТО: За 1 евро, доби 9.000 евра

Иако ливчево е од вторникот, решивме дека заслужува да биде објавено, најмногу поради...

НЕВЕРОЈАТЕН ОБЛОГ: Уплатил 100.000 евра на Јувентус- еве го крајниот резултат!

Италијанец направил до толку лудачки потег во кладилница, што добил дури и прашање од...

Оваа банка ќе ви уплаќа по 86.400 евра секој ден, но само ако почитувате две едноставни правила!

Замислете: секое утро кога ќе се пробудите, една банка на вашата сметка става 86.400 евра. Еве...

Со мачка која зборува станаа тешки милијарда евра

Брачниот пар Иза и Само Логин се најмоќните Словенци на нивната листа на 100 најбогати, која...

ВИДЕО: Интерактивна надгробна плоча апсолутен хит во Русија!

На саемот на погребна опрема кој неодамна е одржан во Москва во понудата се најде и...

Шербеџија ќе го „ослободува“ Скопје за 2,1 милиони евра

Актерот Раде Шербеџија во улога на режисер почнува да го снима својот долгометражен...

Новата Лада Веста, најдобриот руски автомобил до сега, ќе се продава по цена од 7500 евра

Продажбата ќе започне наредната година и очекувањата се дека автомобилот ќе достигне...

Поучна приказна: Нашиот живот не се проценува по тоа како изгледаме или што работиме, туку по тоа ШТО СМЕ!

Еден познат говорник го започнал семинарот со 100 евра подигнати во својата рака. Ги прашал...

Како најлесно да стигнете до 2000 евра? Како Вашите соништа да станат реалност?

Како најлесно да стигнете до 2000 евра? Како Вашите соништа да станат реалност? Погледнете го...