Чек дис аут
Search


Таг:, , , ,

Ирина Шајк блесна на црвениот тепих

Бројни славни убавици го окупираа црвениот тепих во Лондон на “Royal Albert Hall” кога беше...

Видео: Најдобрите моменти од Victoria’s secret fashion show 2014

Victoria’s secret fashion show  оваа година се одржа во Лондон Велика Британија на 09.12. Како и секоја...