Таг:, , ,

Џиџи Хадид со два супер шик стајлинзи на настан во Њујорк

Џиџи Хадид како долгогодишна амбасадорка и заштитно лице на брендот Maybelline ја доби честа да...

Роденденските стајлинзи на Бела Хадид

Популарниот модел својот 21-ви роденден го прослави доста ‘гласно’ и впечатливо прво...

Погледнете само дел од најубавите модни комбинации на Џиџи Хадид

Таа е модна икона, добро платена манекенка, кралица на уличната мода, а сепак толку скромна....

Топ моделот се соблече сосема гола, покажувајќи зошто е најдобра во светот

Џиџи Хадид, која беше прогласена за најдобар модел на годината, е лицето на новата кампања...