Таг:, , , , , , , ,

Ова се најкраткотрајните бракови помеѓу познатите личности на сите времиња

За разлика од нас „обичните луѓе“, познатите личности го немаат луксузот на приватност при...

Во вакво издание досега не сте ги виделе! Познатите личности без шминка (ФОТО)

Како и сите ние, така и познатите личности не се секогаш нашминкани. Многу од нив се љубители...

Доколку познатите личности изгледаа како секој просечен човек, ќе изгледаа вака! (ФОТО)

Холивудските ѕвезди се познати по неверојатниот изглед, преубавата кожа, коса,...

Целулит, стрии, масни наслаги… Како изгледаат холивудските ѕвезди без фотошоп?

Сите познати личности на своите Инстаграм профили имаат совршени тела, но кога ќе ги...

Џони Деп консумира огромни количини алкохол: Погледнете колку троши месечно!

Американскиот актер Џони Деп (55) на почетокот на интервјуто за магазинот „Rolling Stone“ кое...

Неверојатно гламурозни изгледи на Холивудските актерки на премиерата на Ocean’s 8

Црвениот килим по повод премиерата на  Ocean’s 8  беше неверојатно гламурозен и исполнет со...

Како би изгледале познатите актери доколку би биле жени?

Овие познати холивудски актери привлекуваат внимание токму поради својот изглед, но како би...

Гламурозните стајлинзи на топ моделите на amfAR галата

Еден од најгламурозните настани на годината е amfAR галата која е посетена од Холивудската...

Парот на кој му завидува пола Холивуд, прослави 30 години од брак!

61-годишниот Том Хенкс е еден од ретките мажи во Холивуд кој успеа да го зачува бракот веќе...

Ова се 15-те највпечатливи фустани на црвениот тепих за доделувањето на Оскарите на сите времиња

Доделувањето на Оскарите е манифестација за која познатите холивудски дами особено...

10 холивудски ѕвезди чиј изглед тотално се промени со пластична хирургија

Многумина, особено во Холивд, се решаваат да направат некаква естетска корекција. Се е тоа во...

Ева Лонгорија го доби она за што многу познати личности сонуваат цел живот!

Актерката Ева Лонгорија, најпозната по улогата на Габриел Солис во серијата „Очајни...

Леонардо ди Каприо конечно фотографиран со својата 23 години помлада девојка!

Холивудскиот актер Леонардо ди Каприо (43) ужива во врската со младата аргентинска манекенка...

Џамбо Агушев на Улицата на славните во Холивуд (видео)

Познатиот македонски трубач Џамбо Агушев снимаше спот на улицата на славните во Холивуд....

Се разведува една од најубавите холивудски двојки?

Иако нивната врска се сметаше за идилична, изгледа дека не им цветаат рози. Актерската...

После 9 години, се распаѓа уште еден холивудски брак

Џена Деван и Чанинг Татум ги шокираа фановите кога во понеделникот го објавија крајот на...

Леонардо Ди Каприо на прошетка со неговата 20 годишна девојка

Долго време се смета за еден од најпосакуваните ергени во Холивуд, но сега јасно покажа дека...

Новиот дечко на Анџелина Џоли неверојатно потсетува на Бред Пит! (ВИДЕО)

Анџелина Џоли „фрлила око“ на својот помлад колег Гарет Хедлунд, кој неодоливо потсетува...

Камерон Дијаз му кажа збогум на актерството! Никогаш не сум била толку среќна и сакана

Холивудската убавица која ја паметиме по филмовите „Чарлиевите ангели“ и „Сите се луди по...

Неверојатни портрети на ѕвездите направени на оскаровската забава на Vanity Fair

Доделувањето на Оскарите може слободно да се нарече најголемата ѕвездена вечер, а...