Таг:,

ВИКЕНД ХОРОСКОП (24 – 25 ЈУНИ, 2017)

Овен  Оваа викенд ќе ви биде посветен на прошетки со пријателите и ноќните излегувања....

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (23 ЈУНИ 2017)

Овен  Немојте да дозволите шармот на некоја личност од спротивниот пол да ви го занесе умот...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (22 ЈУНИ 2017)

Овен  Летото штотуку започна, па затоа би ви било препорачливо да почнете да размислувате за...

Што ве очекува ова лето според хороскопскиот знак?

За многу од нас, ова лето ќе биде незаборавно и посебно. Втората половина на јуни и јули ќе...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (21 ЈУНИ 2017)

Овен Монотонијата ќе навлезе во вашето секојдневие, па затоа ќе се чувствувате депресивно...

Слатки тетоважи со хороскопските знаци што не изгледаат како пијана грешка

Сигурно познавате човек кој има тетоважа од неговиот хороскопски знак. Можеби и вие сте...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ВТОРНИК (20 ЈУНИ 2017)

Овен  Нема ништо поубаво од читање книга во кревет. Почнете го така денот и ќе ги видите...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ( 19 – 25 ЈУНИ)

Овен Во некои делови од неделата ќе се чувствувате како сите да се против вас, но веќе во...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (19 ЈУНИ 2017)

Овен Понеделник, како првиот ден од неделата, ќе ви донесе многу интересни моменти со...

Најкраткиот хороскоп

Овен Мисли – многу Зборува – малку Работи – правилно   Бик Мисли – на многу...

Која ви е идеалната утринска рутина според вашиот хороскопски знак?

Утринската рутина за многумина е многу важна работа, бидејќи го олеснува нивниот живот и го...

ВИКЕНД ХОРОСКОП (17 – 18 ЈУНИ, 2017)

Овен Оваа викенд ќе ви биде посветен на прошетки со пријателите и ноќните излегувања....

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (16 ЈУНИ 2017)

Овен  Петок, почеток на викендот, крај на работната недела. Со нетрпение го чекавте овој ден,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (15 ЈУНИ 2017)

Овен   Денот ќе ви започне со убава вест. Остатокот од денот искористете го за мал шопинг и...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (14 ЈУНИ 2017)

Овен  Сѐ ќе постигнете на време. Доколку имате хоби, уживајте во него. Размислете и...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ВТОРНИК (13 ЈУНИ 2017)

Овен  Денес е поволен ден за релаксација. Отидете на некој спа третман, или масажа, добро ќе...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ( 12 – 18 ЈУНИ)

Овен  Јавете се на некој пријател што поради обврските не сте го виделе оддамна. Неделата...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (12 ЈУНИ 2017)

Овен Направете мала промена во животот не дозволувајте монотонијата да ви го одзема...

Хороскопски парови кои никогаш не треба да бидат во љубовна врска

Можеби не верувате во хороскоп и во идејата дека тој може да одредува некои работи во вашиот...

ВИКЕНД ХОРОСКОП (10 – 11 ЈУНИ, 2017)

Овен Зарем има нешто подобро од релаксирачкото кафе со пријателите? Не мислете се многу,...