Таг:, , , , , , ,

Инвестирајте во вашето здравје и негата на целото тело, користете ФИТО САУНА!

Со пристигнувањето на пролетта, пристигна и новитетот во Hotel Russia Spa & Beauty салонот, наречен...

Масажата со етерични цветни масла ќе ве потсети дека доаѓа пролет

Кожата претставува магично огледало, во кое е рефлектиран целиот внатрешен свет на...

Ова е најубавиот подарок за саканата личност на денот кога се слави љубовта и виното

Љубовта е вечна инспирација, причина за најубавите песни, зборови и дела. Кога љубовта...

Зошто зимата е идеален период за користење на спа услугите?

Долгите студени месеци во текот на зимата најчесто ги користиме за одмарање, релаксирање на...

Вратете го сјајот на кожата без хируршки интервенции

Негата и грижата за кожата и косата се приоритети во задржувањето на свежината и убавината...

Еве како најбргу да го отстраните целулитот од вашето тело

Зимата е период кога физичките активности ги сведуваме на минимум, поминуваме повеќе време...