Чек дис аут
Search


Таг:, , , , , , , ,

Неверојатна животна приказна на Ирина Шајк: Од сиромашна Русинка до еден од најпознатите топ модели во светот!

Израснала во сиромаштија, врсниците се шегувале на нејзина сметка поради нејзиниот...

Ирина Шајк во опуштено издание во друштво на својата ќерка Леа

Таа е интернационален супермодел. Но, кога не чекори на модната патека, Ирина Шајк го...

Погледнете како изгледа ќерката на Ирина Шајк

Малата Леа, ќерката на рускиот модел Ирина Шајк и американскиот актер и продуцент Бредли...

Прекрасната манекенка ужива на егзотичен одмор

Само десет месеци откако се породи, моделот Ирина Шајк го покажа своето прекрасно тело. Во...

Ирина Шајк блесна на црвениот тепих

Бројни славни убавици го окупираа црвениот тепих во Лондон на “Royal Albert Hall” кога беше...

Ирина Шајк ја промовира веселата празнична колекција на Reserved

Полскиот моден бренд Reserved ја претстави својата празнична колекција во чија главната улога...

Ирина Шајк во магична божиќна кампања

Осум месеци по породувањето, руската манекенка Ирина Шајк блеска во магичната божиќна...

Ирина Шајк во новата кампања за долна облека на Intimissimi

Ирина Шајк како долгогодишно заштитно лице на италијанскиот бренд за долна облека Intimissimја...

Ирина Шајк во провокативна зелена тоалета во Верона

Руската убавица беше назначена како заштитно лице на брендот за долна облека Intimissimi уште во...

Ирина Шајк стана мајка

Манекенката Ирина Шајк и актерот Бредли Купер станале родители. Познатата манекенка се...

Бремената Ирина Шајк дебитира на шоуто на Victoria’s Secret прекривајќи го стомакот

Руската убавица синоќа за прв пат ја доби честа да биде дебитант на шоуто на Victoria’s Secret...

Ирина Шајк позираше целосно гола за италијанскиот “GQ”

Ирина Шајк покажа со што сѐ располага кога се соблече за серијата на прекрасни црно-бели...

Ирина Шајк со секси селфи со магаре

Работејќи како супермодел, таа е навикната да прави фотосесии на најневообичаените места и...

Најжешката фотосесија досега на Ирина Шајк

Ирина Шајк покажа зошто е една од најжешките супермодели во светот. Таа позира во најновото...

7 вежби за обликување на телото од Ирина Шајк

Ирина Шајк поседува атрактивна фигура која мами воздишки. Популарната Русинка за „Вог“...

Оваа Данска убавица е новата девојка на Роналдо?

Португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо секој викенд го поврзуваат со нова девојка, но се...

Ја препознавате? Таа денес е една од најубавите модели!

 Преубавата манекенка на својот Инстаграм профил објави фотографија од себе си кога била...

Од нејзините фотографии веднаш ќе ви стане топло

Јара Кмидан е неодолива украинска манекенка со која своевремено успеа да спие Кристијано...

Ирина Шајк само во гаќички и чизми!

Ирина Шајк на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира само во чизми до...

ФОТО: Ирина Шајк и Бредли Купер се забавуваат на плажа во Њу Џерси

Ирина Шајк и Бредли Купер се забавуваат на плажа во Њу Џерси За Ирина Шајк и Бредли Купер...