Чек дис аут
Search


Таг:, , , , , , , , , , , ,

10 соништа чии значења не треба да игнорирате

Постојат соништа кои потсвесно не посочуваат кон некои проблеми во нашите животи за кои...

Се сеќавате на групата Тату? Некогаш лезбејка, сега мажена за Словенец! (ФОТО)

По неколку успешни песни успеаја да обезбедат светска слава, a се прославија со синглот “All...

После долго време се појави во јавност: Анџелина Џоли повторно покажа колку ослабе!

Актерката на премиерата на филмот „The Breadwinner“ на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто...

Никогаш не ја покажал во јавност: Ова е сопругата на Дино Мерлин (ФОТО)

Популарниот пејач Дино Мерлин со својата сопруга зпочнал љубовна врска кога имал 17 години....

Беше ѕвезда на „Курсаџии“, а еве што работи денес

Актерите мораат да се снаоѓаат на различни начини за нивните прокети некој да ги види. На...

(ВИДЕО) УШТЕ ЕДНА ПОБЕДА ЗА МАКЕДОНИЈА: Благица Ѕунѕуровска победи во „Ѕвездичките на Гранд“

По европската ракометна титула, на Македонија и тргна со победите. Неделава не израдува со...

Меси утре се жени: Базени, казина, луксузни апартмани-Ова е хотелот каде двојката ќе се венча (ФОТО)

Спортската јавност со нетрпение ја очекува свадбата на деценијата во светот на фудбалот...

ФОТО: Легендарниот админ на АМЦ повторно ја изнасмеа Македонија

Откако за прв пат зимоска ја изнасмеа македонската јавност со своите одговори на прашањата...

(фото) 40 години во брак: Долго време ја криеше од јавноста – ВАКА ИЗГЛЕДА сопругата на Жељко Самарџиќ!

Пејачот Жељко Самарџиќ скоро четири децении е во хармоничен брак со сопругата Маја, која...

Спектаклот во Скопје по популарни цени- еве колку ќе чинат билетите за УЕФА Суперкупот

Од средината на јуни ќе започне продажбата на билетите за најголемиот спектакл во Скопје...

Е доста го криеше: Лила заедно со момчето првпат во јавност (фото)

Македонската водителка на „Се или нешто“, често е присутна во медиумите, но приватниот...

ФОТО: Анџелина Џоли за првпат фотографирана во јавност по разводот со Бред Пит

Откако поднесе документи за развод од Бред Пит, Анџелина Џоли се посвети на децата и...

Технологијата на оживување пристигнува за 30 години!?

И додека многу компании веќе со години работат на развивање на технологија која би можела да...

ВИДЕО: Вака изгледа денес Јагодинка Симоновиќ

Актерката која стана и остана позната по улогата на Јагодинка Симоновиќ во култниот филм...

Видео: 5 лоши навики кои ги практикуваме во јавност

Погледнето го видеото за да дознаете кои секојдневни навики ги нервира луѓето а вие ги...

Таа го сака својот сопруг, но и понатаму има потреба да го изневерува…

Илоа Аткинсон е блогерка која одлучила своите стравови и желби да ги подели со читателите....

Фото: Првите свадбени фотографии на Џорџ Клуни и Амал Аламудин

Џорџ Клуни и Амал Аламудин ја крунисаа својата љубов со брак во романтичната Венеција, а...