Таг:, , , , , ,

Патување кое ќе го паметите: 3 совршени дестинации за летен одмор

Доколку оваа година планирате автомобилот или авионот да го замените со кампување, ова се...

Пловен шатор во кој можете да спиете на вода

Можеби не можеме да одиме на вода, но сега можеме да спиеме на вода и тоа да не биде во брод. ...

Мала и модерна приколка, за совршено авантуристичко истражување на светот

Возејќи се по било кој автопат во светот, веројатно ќе наидете на луѓе кои патуваат со...

ПОДВИЖНА ПРИКОЛКА КОЈА ЌЕ ВЕ ОДНЕСЕ НА КРАЈОТ НА СВЕТОТ

Големо задоволство е да решите да отидете надвор од градот, некаде на мирно место со чист...

Овој висечки шатор го прави кампувањето многу позабавно

…затоа што, кој навистина, сака да спие на земја? Ако сакате вистинско автентично искуство...

Видео: Немате пумпа? Еве како најлесно да го надувате душекот!

Веќе нема да ви треба ни пумпа, само голема вреќа за ѓубре. [tube]https://www.youtube.com/watch?v=nRZ8lxQpPJc#t=59[/tube]

20 работи кои морате да ги направите ова лето

Додека во некои делови од светот, луѓето во текот на целата година гледаат сонце и високи...

Поинакво кампување – шатори што лебдат

Сте посакувале ли некогаш да спиете на дрво? Кампувањето на земја да го замените со...

Audi Q3 кампер – совршено за авантуристи и кампери!

И други автомобилски компании го имаат истражувано овој концепт на автомобил + шатор. Mini Cooper...