Чек дис аут
Search


Таг:, ,

Ким Кардашијан започна расправија со Тејлор Свифт

Во понеделникот на својот профил на Инстаграм Ким Кардаијан објави фотографија на која таа...

Кање Вест промовира колекција патики за деца

Познатиот рапер Кање Вест промовираше сопствена колекција на патики за деца насловена...

Кање бараше милијарда долари од Цукерберг, еве што тој му одговори!

Кање Вест неодамна јавно го замоли основачот на Фејсбук да му пружи финансиска помош,...

Кање со 150 Божиќни подароци за Ким!

Тие се една од најпознатите двојки на светот, нивното богатство е огромно, па не е ни чудо...

Полека и се одмаздува: Амбер Роуз во врска со поранешниот сопруг на Ким Кардашијан

 Кање Вест не е единственото заедничко момче на старлетата Амбер Роуз и Ким Кардашијан. Како...

Дали ова е најлошата фотосесија на Ким Кардишијан!?

 Ким Кардашијан позираше на земја во боди и халтери, а за таа прилика ја облекол нејзиниот...

СЕ ИСПОКАРАА: Амбер Роуз е дрољеста смрдливка!

Расправијата на потег Амбер Роуз, поранешната девојка на Кање Вест и Клои Кардашијан и Кајли...

ВИДЕО: Ќе ви го стопи срцето – Кање Вест и Норт

Во шоуто на Ellen DeGeneres познатиот рапер Кање Вест го промовираше спотот за песната „Only one“, во...

Монтажите на „мајсторот за Photoshop“

Доколку на интернет се појави некоја вирална фотографија од славна личност, можете да...

Ким Кардашијан ќе издаде книга со своите селфи фотки!

Моментално најпознатата американска старлета, на социјалните мрежи ја објави насловната...

Фото: Има само 1 година, а носи крзнена бунда!

Иако уште нема наполнето две години, Норт Вест, ќерката на Ким Кардашијан и Кање Вест веќе...