Таг:, , , , , , , , ,

Канје Вест со контроверзна кампања за новите патики, која вклучува гола фотографија од двојничка на Ким

Секогаш провокативниот Канје Вест овој пат се надмина и себе си. Рапериот и дизајнер ги...

Стави крај на шпекулациите: Ким Кардашијан напиша порака која ги воодушеви своите фанови!

Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан, веќе неколку години е во среќен брак со...

Дали е ова најубавата фотографија која ја објавила Ким Кардашијан досега?

Ким Кардашијан го растопи светот со фотографијата од своите деца – нејзиниот син Сеинт и...

Денес е најпознатата старлета на светот, а вака изгледала на 17 години!

Најпознатата старлета Ким Кардашијан (37) денес е симбол за сексапил, а некогаш била...

Кортни Кардашијан го соблече костимот за капење, а во преден план се најде нејзиниот гол задник (ФОТО)

Сестрата на Ким Кардашијан, Кортни Кардашијан во моментов се наоѓа во Аризона каде времето...

Кога сопругот Кание ја слика Ким Кардашијан, тоа изгледа вака: Во кревет и без градник!

Ким Кардашијан и Кание Вест се венчаа пред четири години, а заедно имаат три деца. Ким...

Фијаско или моден погодок на сестрите Кардашијан? Проценете сами!

Претходната недела Кортни и Ким Кардашијан се вратија од островот каде што беа на заеднички...

Речиси 3 милиони лајкови: Ким Кардашијан се соблече во бикини и го сруши Инстаграм!

Најпознатата старлета во светот, Ким Кардашијан очигледно нема намера да престане со...

Сестрите Кардашијанс на патување во Јапонија

Сестрите Ким, Кортни и Клои отпатувале во Азија. Тие се во главниот град на Јапонија, Токио,...

Ким Кардашијан ја сподели првата фотографија од нејзиното трето дете, ќерката Чикаго

Чикаго е родена прет пет недели преку гестациски носач, заради здравствените проблеми на...

Oва е луксузниот ресорт каде Кардашијанс се на скијање

Секогаш кога планираат некакво патување, за фамилијата Кардашијан-Џенер тоа претставува...

Канје Вест на Валентајн објави преку 50 фотогорафии од најиконските парови според него

Канје го искористи денот на вљубените, па кога главна тема на 14-ти февруари беше љубовта, тој...

Ким го намалила струкот на 60 сантиметри и се враќа на старите навики, пред разбојништвото

Со намален струк, платинсто русокоса коса, реалити ѕвездата во црно бикини позираше пред...

Кајли Џенер има ќерка! Објави видео од целата бременост (ВИДЕО)

Кајли Џенер објави 11 минутно видео кое започнува со нејзиното раѓање, а потоа има видео...

Како би изгледале жените доколку би се облекувале како Ким Кардашијан?

Многу од девојките ги обожаваат и сакаат да ги носат скапите парчиња облека на Ким...

Парис Хилтон ја глуми Ким Кардашијан во новата кампања на Канје Вест

Еднаш, многу одамна и беше асистентка, а сега ја глуми нејзе во кампањата за новата колекција...

Ќерката на Ким и Канје доби персонализирана маичка

Ким Кардашијан пред неколку дена го објави името на нивното трето дете со Канје кое го роди...

Го добија своето трето дете

Ким Кардашијан и Канје Вест повторно станаа родители. Тие во понеделникот го добија своето...

Божиќната честитка на Кардашијан ги изненади фановите

Како и секоја година, семејството Кардашијан прави креативни, божиќни честитки. Но,...

Ким Кардашијан започна расправија со Тејлор Свифт

Во понеделникот на својот профил на Инстаграм Ким Кардаијан објави фотографија на која таа...