Таг:, , , ,

Криси Тиген со ултра секси колекција за Revolve

Криси Тиген и онлајн брендот Revolve ги здружија своите сили и создадоа нова колекција. Криси е...

Сопругата на Џон Леџенд, Криси Тајген, во ултра секси издание за забавата на Revolve

Таа е ѕвездата на новата кампања на Revolve. Секако дека моделот ќе биде во центарот на...

Како изгледа станот на Џон Леџенд и Криси Тајген?

Џон Леџенд и Криси Тајген често ги асоцираме како пример за вистинска љубов. Тоа...

Криси Тајген и Џон Леџенд се новите родители, добија ќерка!

Криси Тајген и Џон Леџенд го добија своето прво дете и тоа како што најавија, ќерка. Веста ја...

Ѕвездите кои најмногу заблескаа на црвениот тепих на Оскарите 2016

Првиот и еден од најважните моменти од вечерта на Оскарите е пристигнувањето на црвениот...

Криси Тајген, сопругата на Џон Леџенд, изгледа совршено и бремена на насловната на InStyle

Преубава, енергична, одличен готвач, без влакна на јазик и сопруга на еден од најдобрите (и...

Бремената Криси Тајген се пофали со новите облини

Познатата манекенка и сопруга на познатиот пејач Џон Леџенд, Криси Тајген своите фанови...

Фото: Вака го поминаа летото холивудските ѕвезди

Летото е годишно време кога сите се опуштаат и се препуштаат на топлото време, а ни ѕвездите...

Видео: Ммм, е вака се јаде пилешко!

Манекенката Криси Тајген на Инстаграм објави шашаво видео од пикник покрај базен заедно со...

ФОТО: И во гаќите од баба и изгледа фантастично

Популарната манекенка Криси Тајген (29) во придружба на својот сопруг Џон Леџенд се појави на...