Таг:, , , , ,

Погледнете како изгледа синот на Криси Тајген и Џон Леџенд

Манекенката ги воодушеви фановите на Инстаграм со фотографијата од малиот Мајлс Теодор...

Криси Тајген и Џон Леџенд по втор пат станаа родители

Манекенката Криси Тајген и пејачот Џон Леџенд по втор пат станаа родители. Криси и Џон веќе...

Криси Тајген го истакна трудничкото стомаче на Греми 2018

По повод доделувањето на Греми наградите во Њујорк, 32 годиниот Џон Леџенд беше придружен од...

Криси Тиген го покажа трудничкиот блесок покрај сопругот Џон Леџенд на забава во Лос Анџелес

Славниот пар, Криси Тиген и Џон Леџенд, присуствувше на забава во Лос Анџелес во The Hollywood Roosvelt....

Криси Тајген го покажа трудничкото стомаче

32 годишниот модел, Криси Тајген важи за жена која својот живот го држи во приватност и...

Кендал Џенер е најплатениот модел на светот

Според најновата лисна на Forbes, Кендал Џенер стана најплатениот модел на светот. Дваесет и...

Криси Тајген одговори на 73 прашања за Vogue

Во рубриката 73 прашања со познатите личности, Vogue последно ја избра Криси Тајген. Познатиот...

Криси Тиген со ултра секси колекција за Revolve

Криси Тиген и онлајн брендот Revolve ги здружија своите сили и создадоа нова колекција. Криси е...

Сопругата на Џон Леџенд, Криси Тајген, во ултра секси издание за забавата на Revolve

Таа е ѕвездата на новата кампања на Revolve. Секако дека моделот ќе биде во центарот на...

Како изгледа станот на Џон Леџенд и Криси Тајген?

Џон Леџенд и Криси Тајген често ги асоцираме како пример за вистинска љубов. Тоа...

Криси Тајген и Џон Леџенд се новите родители, добија ќерка!

Криси Тајген и Џон Леџенд го добија своето прво дете и тоа како што најавија, ќерка. Веста ја...

Ѕвездите кои најмногу заблескаа на црвениот тепих на Оскарите 2016

Првиот и еден од најважните моменти од вечерта на Оскарите е пристигнувањето на црвениот...

Криси Тајген, сопругата на Џон Леџенд, изгледа совршено и бремена на насловната на InStyle

Преубава, енергична, одличен готвач, без влакна на јазик и сопруга на еден од најдобрите (и...

Бремената Криси Тајген се пофали со новите облини

Познатата манекенка и сопруга на познатиот пејач Џон Леџенд, Криси Тајген своите фанови...

Фото: Вака го поминаа летото холивудските ѕвезди

Летото е годишно време кога сите се опуштаат и се препуштаат на топлото време, а ни ѕвездите...

Видео: Ммм, е вака се јаде пилешко!

Манекенката Криси Тајген на Инстаграм објави шашаво видео од пикник покрај базен заедно со...

ФОТО: И во гаќите од баба и изгледа фантастично

Популарната манекенка Криси Тајген (29) во придружба на својот сопруг Џон Леџенд се појави на...