Таг:, , ,

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (18 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен  Се чувствувате запоставено од страна на некој пријател, но не го чекајте тој да...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (15 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен  Понекогаш не е лесно да се оствари некаков договор, па затоа внимавајте кои зборови ги...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (12 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен  Ќе си ја цените слободата и нема да дозволите кој било да ве ограничува и принудува да...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ( 08 – 14 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен  Нема потреба да потценувате нечија улога при работното-финансиско посредување. Во...

ВИКЕНД ХОРОСКОП (06 – 07 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен  Делувате многу ефикасно или снаодливо во различни ситуации, со смислена тактика...

Внимавајте кој прв ви влегува во куќа денеска: Таа личност може да ви донесе среќа, само ако вака изгледа

Постојат разни новогодишни празноверија, па покрај црвените парчиња од гардаробата, за кој...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (01 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен  Вашата интуиција е на завидно ниво. Успевате да ги сфатите пошироките рамки на вашето...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК (21, ДЕКЕМВРИ 2017)

Овен  Се обидувате да ги постигнете обврските на сите страни и храбро донесувате одлуки без...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (20 ДЕКЕМВРИ, 2017)

Овен  Со право се сомневате во некој пријател кој од неодамна се завртел кон интересите на...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (18 – 24 ДЕКЕМВРИ,2017)

Овен  Постојат неочекувани проблеми кои ви го нарушуваат секојдневниот ритам, но со...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (15 ДЕКЕМВРИ, 2017)

Овен  Имате можност да е истакнете во работата со некој Лав или Стрелец кои се доминантни...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (04 – 10 ДЕКЕМВРИ 2017)

Овен Иако луѓето во знакот на oвен се познати по своето шесто сетило, сепак може неделава да...

Петте нивоа на неверство: Ако не сте изневериле колку далеку сте отишле?

Тоа што за некого е неверство, за друг е само невина ситница. Некои за неверство го сметаат...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (24 НОЕМВРИ, 2017)

Овен  Денешниот ден ќе ви помине во знакот на доброто расположение. Ќе поминете неколку...

11 најчести женски изговори за избегнување на секс

„Главата ќе ми експлодира“, „Жешко ми е“, „Смрзнав“, „Децата спијат, ќе ги разбудиме“,...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (06 – 12 НОЕМВРИ)

Овен Имате можност својата кариера да ја пренасочите кон она што сакате да го работите. Но...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (06 НОЕМВРИ, 2017)

Овен  Не дозволувајте финансиските фрустрации да ви попречат на патот кон успехот во...

Конечно ќе им се насмее среќата: Во ноември и пари и љубов само за еден знак!

Во ноември, многу убави работи ќе им се случат на претставниците на хороскопскиот знак...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (01 НОЕМВРИ, 2017)

Овен Во комуникацијата со другите ќе имате тенденција да се задржувате на деталите. Не...

Тест кој мора да го направите: Кои се вашите одговори на овие прашања?

Овој интересен тест на личноста во најситни детали го открива вашиот карактер. Прашањата ве...