Таг:, , , , , , , , , , , , , , ,

Кога ќе ги видите Жарко и Елисавета и вие ќе посакате да вежбате Crossfit

„Константна варијација на функционални движења извршени со висок интензитет“ – вака...

Летна авантура со Култура и Марко Марк

Топлите летни денови не тераат да избегаме на некоја плажа или пак во планинските ладовини,...

Ѕирнете зад камерите на Утринска на Телма: Еве што прават Елена и Марко во студио кога не снимат (фото)

Секој работен ден на Телкма имате прилика да ја гледа Утринската емисија, која е полна со...