Таг:, ,

Се роди Лана – Милена Антовска стана мајка

За ТВ водителката Милена Антовска и нејзиниот сопруг Гордан Станковски, дојде еден од...

#365среќа Милена Антовска Станковска: Нема поголема среќа од помислата дека наскоро ќе станам мајка

Таа е заштитен знак на утринската емисија “Здраво Македонијо” веќе осум години. Голем...

ВИДЕО: Вака се игра кога некој од Канал 5 се мажи

По црковната венчавка на водителката Милена Антовска и нејзиниот сопруг, Гордан Станковски,...

ЕКСКЛУЗИВНИ ФОТОГРАФИИ од венчавката на Милена – ќе ги прегледате неколку пати!

Изминатиот викенд се одржа црковната венчавка на ТВ водителката Милена Антовска и...

ФОТО: Се омажи Милена Антовска, водителката блеска во невестинскиот фустан

Македонската водителка Милена Антовска која долго време е во врска со нејзниот вереник...

Прва фотографија и видео од свадбата на Милена Антовска (ФОТО+ВИДЕО)

Дојде важниот ден за Милена Антовска и нејзиниот избраник Гордан Станковски. Познатата ТВ...

Свадбата закажана: Милена сака да роди девојче

Водителката Милена Антовска, која во месец мај ќе го изговори судбоносното “да”, веќе е во...

Милена Антовска го одбра совршениот невестински фустан

Со креацијата која ја носеше познатата телевизиска водителка Милена Антовска вчера се...

ФОТО: Водителката Милена Антовска го покажа вереничкиот прстен

Атрактивната водителка Милена Антовска наскоро ќе го каже судбоносното ДА, а на социјалните...

Водителката Милена Антовска рипна во тавче!

Атрактивната водителка наскоро ќе го каже судбоносното ДА. После само неколку месеци врска,...

Милена Антовска: Би сакала да не постојат злобата и завидливоста!

Секогаш насмеана и ведра. Токму така го пречекува секој граѓанин во утринската програма на...

Сексапилната Милена повторно флертува со вас: Одамна не била толку сексапилна!

Атрактивната тв водителка Милена Антовска, денес, како и секој друг ден, сподели нови...