Таг:, , , ,

Ова куче вежба јога, го чисти подот, се санка. Кој не би посакал вакво милениче?

Кучето Сикрет на инстаграм ја следат преку 300.000 луѓе, кои се воодушевени од многубројните...

Ова куче се сретна со својата сопственичка и не можеше да ја сокрие радоста (ВИДЕО)

Нашите миленичиња многу тешко ја поднесуваат разделбата од сопственикот. Одењето во...

Што да направите кога вашето милениче и партнерот не се сакаат?

Вашиот домашен миленик и вие одите во пакет, што е прекрасно, но кога сте во врска со личност...

Кое домашно милениче одговара според вашиот хороскопски знак?

Велат дека хороскопот и знаците во него можат одредат какви љубовни партнери најмногу нѝ...

Куќата не е куќа ако немате милениче! (ВИДЕО)

Домот е посебно место. Тоа е место на оние што ги сакате, кога љубовта секогаш се враќа, место...

Видео: Запознајте ја мачката Бон Џови која го мрази својот газда

Мачките можат да бидат многу темпераментни. Тие се навидум слатки и мили, но некогаш знаат да...

15 МИЛЕНИЦИ ПРЕД И ОТКАКО БИЛЕ ВДОМЕНИ

Да се земе милениче е голема одлука, особено поради секојдневните обврски кои следуваат....

Недела ко недела…

Денот ми почна со кафе, набрзина ко испив и отидов на протест. Вчера со дечко ми по телефон се...

Видео: Бебе кое ја обожава мачката

Преслатката љубов на ова бебе кон домашната мачка е неверојатна! Таа е тотално фасцинирана и...

Направи сам: играчки за вашето милениче

Миленичињата се како деца, сакаат по цели денови да си играат со играчки. Ако имате маче или...

Ова е причината зошто на секое дете му е потребно милениче

Навистина не знаеме како некој родител може да се справи со бебе и мало кутре во исто време,...