Таг:, , , , , , , , , ,

Ова е најпопуларниот летен фустан на Инстаграм! (ФОТО)

Доколку планирате летниот одмор да го поминете на море, тогаш со сигурност може да кажеме...

Кортни Кардашијан ни покажа како изгледа најсекси костимот за капење за ова лето (ФОТО)

На прв поглед изгледа како едноставен костим, но на друг веќе ќе сфатите дека ја издолжува...

Како да го изберете совршениот костим за капење?

Ова лето на плажите ширум светот ќе доминираат интересни модели, од класични едноделни до...

Оваа руска убавица е една од девојките кои го ставија светското првенство во втор план

Русинките се познати како едни од најубавите жени во светот. Бидејќи Светското првенство во...

Поранешниот шампион на Формула 1, Џенсон Батон се вери со Плејбој модел

Поранешниот шампион беше во брак со манекенката Џесика Мичибата, со која се венчаа на...

Овој костим за капење е совршен и за послабите и за покрупните девојки

Овој костим за капење треба да го има секоја жена во својот плакар, бидејќи одговара на...

Не престанува да воодушевува: Емили го покажа длабокото деколте, фановите полудеа!

Емили Ратајковски е една од најпопуларните манекенки на социјалните мрежи. Таа е многу...

Беше најпосакуваниот маж во серијата „Сексот и градот“. Денес има 46 години и нема да верувате како изгледа!

Најголемата заводничка во „Сексот и градот“, Саманта Џонс во оваа серија успеа да ја смири...

Неверојатно! Карла Бруни и Бела Хадид изгледаат идентично

Американската манекенка Бела Хадид (21) важи за една од најбараните модели во светот на...

#365среќа Ана Марија Таневска: „Потребата од адреналин и брзина во мене постои и никогаш нема да згасне“

Манекенка, модел, популарна девојка на социјалните мрежи. Она што е специфично за неа е...

Денес е најпопуларниот плус сајз модел, а еве како изгледала кога била слаба!

Ешли Грејем денес е најпопуларниот плус сајз модел во светот, а исто така се смета и меѓу...

Нов моден едиторијал со Ким Кардашиан Вест: Ништо секси, прикажуваме самодоверба?

Пред неколку недели, триесет и седум годишната ријалити ѕвезда се фотографираше за...

Животниот пат на Карла Бруни: Од супермодел до првата дама на Франција

Некогашната прва дама сакала да биде архитектка, но во меѓувреме се вљубила во...

Сите тајни на Моника Белучи: 11 факти кои не сте ги знаеле за убавата Италијанка

Една од најсексипилните жени на сите времиња кои не подлегнале на хируршки интервенции,...

Оваа убавица е новата љубов на Џастин Бибер?

Откако неодамна (повторно) пукна врската  помеѓу Џастин Бибер (24) и Селена Гомез (25), се чини...

Повторно провоцира: Емили Ратајковски во најсекси издание досега!

Манекенката Емили Ратајковски (26), важи за една од нејсексипилните познати дами и често се...

Кендал Џенер и Бела Хадид топлес и во танги уживале на рајските Бахами

Често можеме да ги видиме како блескаат во модни изданија, но сега блескаат на друг начин. ...

Нозе долги 101 цм: Жените и завидуваат, мажите полудуваат по нејзиниот несекојдневен изглед

Швеѓанката Ула Остерген може да се пофали со успешна кариера како модел и билдер, а она што...

Секси и неодолив модел: Момчето на Бритни Спирс ги полуде жените (ФОТО)

Девојките ѝ завидуваат на изборот и на социјалните мрежи коментираат дека Сем е совршен маж....

Запознајте ја оваа крзнена шик дама, која го освојува модниот свет

Голем дел од нашето изразување е врзано со начинот на кој се облекуваме. Многумина повеќе го...