Таг:, , , ,

Жени, ова нема да ви се допадне: Се враќа во мода најлошиот тренд од деведесеттите

Во деведесеттите години од минатиот век, големите крпени стегачи за коса беа неизоставен...

Видео: 9 уникатни начини за врзување на вратоврска

Време е да ги израдуваме и мажите со по некој моден трик. Имено, во следните 9 видеа ќе имате...