Таг:, , , ,

Жени, ова нема да ви се допадне: Се враќа во мода најлошиот тренд од деведесеттите

Во деведесеттите години од минатиот век, големите крпени стегачи за коса беа неизоставен...

Дали е ова најлошиот љубовен оглас на светот ?

Овој “Ромео“ од Остин има 39 година и е Девица во хороскоп. Тoј нуди награда од 1500 долари  за...