Таг:, , , , , , ,

Направи сам: Време е за празнични декорации! (ФОТО)

Празниците ни се ближат и веќе е време да почнеме да размислуваме за декорациите со кои ќе го...

Блесна празничната магија во Хотел Руссиа

Новогодишната и божиќната магија ги прави сите места поубави. За повеќето луѓе ова е...

Одлични идеи за украсување на прозорците за време на новогодишните празници

Празниците се ближат, а декорирањето на домовите е се позастапено. Убаво украсени прозорци...

Што ќе се случи ако пуштиме мачки во просторија со новогодишни украси? (ВИДЕО)

Мачките се суштества кои сакаат да истражуваат, да си играат со работи што мрдаат, да се...

Идеи зa новогодишно украсување на домот

Крајот на годината е на прагот, а желбата за новогодишно украсување е се поголема и поголема....

Божиќната магија на Лондон

Божиќната еуфорија и возбуда започна уште од пред еден месец, а со тоа и европските градовии...