Таг:, ,

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ( 05 – 11 МАРТ, 2018)

Овен На добар пат сте некои несогласувања да ги надминете. Бидете сигурни дека доколку има...

СРЕЌЕН МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА МАРТ 2018

ОВЕН (21. 3 – 20. 4)   До 20 март нештата ќе бидат или скриени од вас, или ќе ги дознавате преку...

Март ќе биде месец на среќата за овие 3 хороскопски знаци

Овие три хороскопски знаци ќе бидат среќни во март. Нивната финансиска ситуација во голема...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ( 26 ФЕВРУАРИ – 04 МАРТ, 2018)

Ова е најдобриот подарок за 8-ми март   Овен Како што ќе одминува седмицата ќе биде сè...

Неверојатно! Овие ѕвезди сами се шминкаат за црвениот тепих

Пари, скапи шминки и визажисти на секој чекор… И покрај сето тоа што им е на располагање,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (09 ФЕВРУАРИ, 2018)

Овен  Важно е да се концентрирате на своите приоритетни цели. Дополнителниот ентузијазам и...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (08 ФЕВРУАРИ, 2018)

Овен  Ќе почуствувате прилив нa позитивна енергија, па прифатете ги предизвиците кои ви ги...

4 пара хороскопски знаци што се совршени еден за друг

Тие се привлекуваат со таква сила што нема да можат да одолеат и на крајот ќе завршат заедно....

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (29 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен  Верувате дека понеделнички ќе ви се јави некој кој е подготвен да ви помогне да ги...

Oд продавачка до милионерка: Како мама Крис ја создаде династијата Кардашијан?

Некогаш работела во дуќан и била стјуардеса, а денес е мега менаџерка, која од своите деца...

Колку се согласуваат во љубовта партнерите што припаѓаат на ист хороскопски знак

Овен и Овен Кога ќе се сретнат два огнени знака, често доаѓа до експлозија. Врската меѓу два...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ( 22 ЈАНУАРИ – 28 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен На добар пат сте некои несогласувања да ги надминете. Бидете сигурни дека доколку има...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (18 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен  Се чувствувате запоставено од страна на некој пријател, но не го чекајте тој да...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ( 15 – 21 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен  Прилично добро се снаоѓате со финансиите, што е многу добар знак, бидејќи ќе имате...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (03 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен Ова е одличен момент да почнете да заработувате. Многу вложувавте, па нормално е да ви...

Денеска е Св.Игнат – каков ќе ви биде овој ден, таква ќе ви биде целата годината

На 2 јануари, според верскиот календар е „Свети Игнат“. Игнат е детето што Исус го носел во...

Бојата на вашиот паричник одредува дали ќе бидете богати

Доколку сакате паричникот да ви е полн со пари, постојат верувања кои велат дека неговата...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПОСЛЕДНАТА СРЕДА ВО 2017 ГОДИНА (27 ДЕКЕМВРИ)

Овен  Не знаете како да го истакнете вашиот успех па постојано барате совети. Некои совети...

Правите грешка: По ова никогаш нема да ги перете алиштата на 60 степени

Што е потопла водата, толку се почисти алиштата: Сите ние веруваме во тоа, но всушност не е...

МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП (ДЕКЕМВРИ, 2017)

Овен Кариера и пари:  Ви претстои период на монотонија и губење на желбата за работа заради...