Таг:, , , , , , , , , , , ,

Ова се трите најголеми стравови на мажите кои никогаш нема да ви ги признаат

Мажите секогаш се трудат да се покажат како храбри, заштитнички настроени и без никакви...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (02 – 08 ЈУЛИ )

Овен Во текот на оваа недела ќе преовладуваат измешани чувства кај вас. Еден ден едвај ќе...

Подобрете ги вашите финансии преку следење на овие совети

Живеењето во свет каде што постојано тежнееме кон нешто за кое не сме во потполност сигурни...

Студентите собрале 1.500 фунти за да може секогаш насмеаниот хигиеничар да отиде во посета на неговото семејство

Херман Гордон се расплакал кога студентите од Универзитетот Бристол направиле нешто...

Запишано е во ѕвездите: Овие 3 хороскопски знаци ќе стекнат големо богатство

На овие три хорорскопски знаци парите буквално се „лепат“. Низ животот им се поклопуваат...

Ова се ѕвездите коишто се најдоа на листата познати со најлоши заби, меѓу нив Мадона, Џони Деп, Роналдо, Линдси Лохан и многу други!

Вистина е дека познатите личности се подготвени да фрлат огромна сума на пари, сѐ со цел да...

ТРИПАТИ Е ПОЕВТИНО: Користете го ова за алиштата наместо омекнувач

Добро се познати сите својства на алкохолниот оцет, а сега може да го искористите и да...

Повторно скандал со таткото на Меган Маркл: Еве зошто не дошол на свадбата на ќерка му!

Томас Маркл поради здравствени проблеми не ја испратил ќерка си до олтарот, а странските...

Како да замените оштетени пари?

Народната банка ги прима и ги заменува книжните и кованите пари што станале непогодни за...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (14 – 20 МАЈ 2018)

Овен Време е за романтика! Исполнете му некоја желба на партнерот и опуштете се во неговото...

ФОТО: Има 24 години и е третиот најмлад милијардер на светот, еве кој му го остави богатството

Животот на богатите деца низ светот отсекогаш бил интересен за јавноста. Но кога си многу...

Потресна исповед на една мајка чија судбина ја делат илјадници жени: „Го запрашав син ми кога ќе се ожени…“

„Честопати се присетувам на времето кога со една плата можеше да се оди на одмор, кога...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (13 АПРИЛ, 2018)

Овен  Денес ќе го разбудите перфекционистот во себе, па нема да почнувате ништо ако...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ( 02 – 08 АПРИЛ, 2018)

Овен Ќе си направите услуга на себеси доколку бидете позитивни во текот на сите денови од...

МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП (АПРИЛ 2018)

Овен Кариера и пари: Овој месец ве очекува динамичен период во кој ќе преовладуваат...

Како да ја освежите гардеробата без да потрошите пари?

Доаѓањето на пролетниот период на многумина од нас значи промена на она што го носиме…...

ДЕНЕС Е ЛАЗАРЕВА САБОТА: Што значи овој голем празник?

Лазарева Сабота или Лазарица се празнува во спомен на Лазаревото воскресение. Именден...

1.200 милионери и милијардери откриваат што ги учат своите деца за парите и богатството

Постојат одредени причини зошто некои луѓе се богати. Тоа не се случува ненадејно. Доколку...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ( 05 – 11 МАРТ, 2018)

Овен На добар пат сте некои несогласувања да ги надминете. Бидете сигурни дека доколку има...

СРЕЌЕН МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА МАРТ 2018

ОВЕН (21. 3 – 20. 4)   До 20 март нештата ќе бидат или скриени од вас, или ќе ги дознавате преку...