Таг:, , , , ,

Луксуз до небо: Летечки автомобили го освојуваат Мајами!

Двособен стан во облакодер кој се наоѓа во центарот на Флорида ќе чини милион долари....

Луксуз до небо: Летечки автомобили го освојуваат Мајами!

Двособен стан во облакодер кој се наоѓа во центарот на Флорида ќе чини милион долари....

ВИДЕО: Ако си купите ваков автомобил – никаде нема да плаќате паркинг

Е скап е автомобилот, и многу бензин троши, но затоа паркингот гага! Извор : Засе.мк

Паркинг по цена од 664.200 американски долари?

Со продажбата на едно паркинг место за сума од 5,18 милиони хонконгски долари односно,  664 200...

Google Maps воведува опција која што ќе ви се допадне

Последната верзија на апликацијата Google Maps би можела да ви помогне да избегнете проблем со...

Нејзиниот сопруг исчезнал пред 9 години, а потоа случајно се сретнале на паркинг

Карен со години го барала маж ѝ и конечно го нашла по девет години, откако исчезнал од...

ВО ТЕТОВО НА ПАРКИНГ: Му ставиле лавја канџа, па зема брусалица и ја исече!

Постојат луѓе кои едноставно не сакаат да плаќаат казни за паркинг. Па така и овој...

Поради силниот ветер дрво смачка автомобил Скопје (ФОТО)

Силниот ветер во Скопје собори дрво кај трговскиот центар Лептокарија. Дрвото падна врз...

Видео: Адријан Гаџа со количка од маркет се спушта на паркингот во Сити Мол!

Познатиот пејач Адријан Гаџа на својот Фејсбук профил објави едно интересно видео. На...

Видео: Вака се излегува од тесен паркинг простор

Вака се излегува од тесен паркинг простор Кога на паркинг место ќе ве остават со многу мал...

Видео: Само на овој паркинг може на место за 2 коли да собере 16! Погледнете како …

ابداع تركيب أول موقف ذكي في الخليج بتقنية التايم لابس Posted by bintjbeil.org on Wednesday, April 15, 2015

За кого е резервирано ова паркинг место?

На паркингот во трговскиот центар City Mall, за време на викендот кога има најголем број...

ВИДЕО: Борба на две жени за едно паркинг место

И токму кога изгледаше дека нема решение на проблемот и дека мечот ќе заврши со реми,...

ФОТО: НА ПРИЛЕПЧАНИ ИМ НАПЛАЌААТ ВЛЕЗ ЗА ГРАДСКИТЕ ГРОБИШТА

Граѓаните на општина Прилеп овие неколку денови бесно реагираат поради тоа што на градските...

СЕКОЈА ЧЕСТ: Специјално означен паркинг-простор за бремените жени и мајките со мали деца во „Аџибадем Систина“

  Специјално означен паркинг-простор за бремените жени и мајките со мали деца во...

Фото: Резервација на паркинг место во ГТЦ !!!

  Фотографијата е превземана од Фејсбук групата “Ѕид на сообраќајниот срам”

Го фатила сопругот на секс со сестрата, ги оставила да дремат голи на паркинг!

Кинескињата Тинг Су извесно време се сомневала дека сопругот ја мами, и дека најверојатно...

ФОТО: Ова е новиот паркинг во Дојран!

  Фотографиите се превземани од Фејсбук  

Нема веќе гага паркинг во City Mall

Да не биде работава „љетив на кров“?

 „Паркирај како што треба, да не биде работава љетив на кров. Не си газда на паркингов“.