Таг:, ,

Како македонски камионџија се справува со германски полицаец? Целата случка одела на германска ТВ емисија!

Полицаецот си објаснува на германски, камионџијата си тера на македонски, важно да се снајде...

Бездомник побарал вода од полицаец, не ни сонувал што ќе му се случи

Велат дека доброто дело се слуша надалеку, таков е и овој случај со бездомникот по име Бобз,...

Овој бездомник побарал помош од полицаец, а добил…

Побарал само вода, а добил многу повеќе! Кога бездомникот по име Боби, го сретнал полицаецот...

Група луѓе почнале да танцуваат на главниот плоштад, а тогаш им пришол полицаец и направил нешто неочекувано (видео)

Швајцарското училиште за танц “Baila Conmigo Salsa” на главниот плоштад во градот Schaffhausen...

Полицаец бил повикан за помош, бил скршен од тоа што го видел и му го сменил животот на ова момче

Кога полицаец од Јужна Каролина одговорил на повикот на 13 годишно момче, наошол нешто...

ГИ СОПРЕ ЖЕСТОК ПОЛИЦАЕЦ: Момчето мораше да клекне на колена, а девојката доживеа невиден шок (ВИДЕО)

Лута, збунета и загрижена, девојката немаше поим што ја очекува Оваа млада дама беше и повеќе...

ВИДЕО: Полицаец со помош на своите колеги, јавно го запроси својот дечко

Британските медиуми овој интересен момент го пренесоа како светол момент во инаку тешкиот...

Полицаец видел сиромашно семејство како проси: Ќе заплачете кога ќе видете што направил!

Пред 4 години анонимен повик ја извести полицијата дека еден пар проси на автобуската...

Мајка и ќерка живееле во автомобил, а потоа се појавил овој полицаец…

Еден полицаец во Калифорнија излегол во патрола бидејќи тој добил повик дека на паркингот,...

Запознајте го рускиот двојник на Дикаприо (фото)

Станува збор за руски полицаец кој многу наликува на Леонардо Ди Каприо а беше главна тема...

ОНА ШТО ОВА КУЧЕ ГО НАПРАВИЛО Е НЕВЕРОЈАТНО. ДОБРО ВНИМАВАЈТЕ НА 1:15 МИНУТА!

Полицаец добил итен повик и знаел дека се работи за живот или смрт. Неговиот GPS уред...

Фото: Девојче му подари цвет на полицаец за да ги пушти преку граница

Над илјадници луѓе, најмногу од Сирија, пробаа да ја поминат границата помеѓу Турција и...

ХЕРОЈ: Македонскиот полицаец што им ги стопли срцата на сите

На социјалните мрежи се споделува фотографија од македонски полицаец кој му го нуди своето...

Фото: Жени намерно правеле прекршоци за да ги уапси овој згоден полицаец од Њујорк!

 Полицаецот Мигел Пиментал (33) од Њујорк последните неколку дена се претвори во вистинска...

ФОТОГРАФИЈА КОЈА ГО РАСПЛАКА СВЕТОТ: НА МАТУРАТА ДОШОЛ ДА ГО ВИДИ, ПОЛИЦАЕЦОТ КОЈ МУ ЈА СООПШТИЛ СТРАШНАТА ВЕСТ

Оваа трогателна фотографија го освои светот. Десет дена откако пијан возач му ги усмрти...

Видео: Прочита во оглас дека за 200 долари може да се “освежи”, но погледнете што го снајде …

Во оглас прочитале дека за 200 долари можат да имаат секс со жена. Но, целата работа е што тој...

Видео: Полицаец „фатен“ на дело!

Ако е кривично дело да си фан на Тејлор Свифт, овој полицаец е виновен! :) Среќа има камери во...

НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА: Полицаец фатен како им се “пушта” на девојки!

Нема да ви се верува, но кога ќе видите за кој полицаец станува збор, ќе ви стане се јасно....

Како Ајфон-от може да ви го спаси животот?

Апликацијата „Find My iPhone“, во превод  Пронајди го мојот „Ајфон“ и го спасија животот на жена...