Таг:, , , , ,

Овие потпетици ќе ја одбележат пролетта

Кажете им збогум на црвените потпетици. Оваа пролет, во игра се силните нијанси, зелената,...

Какви чевли треба да носите според хороскопскиот знак?

Честопати се прашуваме кои се нашите најповолни денови во месецот според хороскопот, како...

Елегантните МРЕЖЕСТИ ПОТПЕТИЦИ идеални за празничните забави

Потпетиците изработени од мрежест материјал, тул и чипка се вистински избор за празничната...

Ова е најубавиот есенски моден додаток на женските чевли

Почетокот на есенската колекција на модните куќи е исполнет со нови трендови кои ќе...

3 видови на потпетици кои ќе доминираат оваа есен

Не е тајна дека оваа сезона повеќето дами посегнуваа по рамни обувки бидејќи имаме најголем...

Направете сами потпетици со метален врв, како во водечките модни куќи

Во денешната статија ќе ви покажеме, како сами да си направите модерни потпетици со метални...

Таа секој ден врзува два прста на нозете: Погледнете зошто и вие треба да почнете со оваа навика

Високите потпетици се едни од омилените модни предмети на секоја жена. Дамите се одамна...

Како изгледа кога мажите и жените носат високи потпетици за прв пат?

За мажите дефинитивно носењето високи потпетици е потешко од играње фудбал, додека одењето...

Вежби за жени кои секојдневно носат високи потпетици

Високите потпетици не се само одраз на модата, туку и претставуваат начин за стекнување...