Таг:, ,

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ( 04 – 10 ЈУНИ 2018)

Овен  Јавете се на некој пријател што поради обврските не сте го виделе оддамна. Неделата...

ВИКЕНД ХОРОСКОП (02 – 03 ЈУНИ, 2018)

Овен Зарем има нешто подобро од релаксирачкото кафе со пријателите? Не мислете се многу,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (07 МАЈ 2018)

Овен  Денот започнете го позитивно. Веднаш излезете од дома и отидете на кафе или прошетка....

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (04 МАЈ 2018)

Овен Поради добрите резултати за вашиот труд од минатата недела, време е да се почестите....

ВИКЕНД ХОРОСКОП (28 – 29 АПРИЛ, 2018)

Овен  Викендов потрудете се да го извлечете најдоброто од себе. Помогнете му на некој...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (20 АПРИЛ, 2018)

  Овен   Овој ден ќе ви биде од голема важност. Потрудете се да ја искористите креативноста...

На Велигден се исполнуваат сите љубовни верувања- ноќта пред празникот направете го ова

Православните верници утре го празнуваат најголемиот празник Велигден. Со овој ден се...

ВИКЕНД ХОРОСКОП (24 – 25 МАРТ, 2018)

Овен Сѐ се одвива според планот, токму онака како што сте ги замислиле работите,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (15 МАРТ, 2018)

Овен  Работите на професионално поле полека се подобруваат. Денес можеби ќе имате можност...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (14 МАРТ, 2018)

Овен  Вашиот оптимизам се заснова на силата на вашата добра волја и вербата во сопствените...

ВИКЕНД ХОРОСКОП (24 – 25 ФЕВРУАРИ, 2018)

Ова е најдобриот подарок за 8-ми март Овен  Викендов ќе бидете прилично нервозни. Напнатоста...

Џеј Зи за една ноќ потрошил 100.000 долари, а само да видите колкав бакшиш оставил на келнерот

Раперот Џеј Зи во њујоршки ресторан прославувал роденден на близок пријател, при што ја...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ВТОРНИК (30 ЈАНУАРИ, 2018)

Овен  Евидентна е менталната, емотивна и физичка криза. Одговорот на многу прашања...

ХОРОСКОП: Кој ќе биде најсреќен, а кој најмоќен знак во 2018 година?

Новата година за секој знак во зодијакот дава можност во нешто да се докаже – сега веќе...

Видео : Погледнете како изгледа поздравување со непознати луѓе во центарот на Скопје

Низ нашиот град секојдневно се случуваат интересни ситуации каде што можат да се забележат...

Што ќе се случи кога во центарот на Скопје ќе ти падне паричникот? (Видео)

Живееме во време кога ретко може да сретнеме вистински човек. Ова видео ќе ви ја покаже...

ВИКЕНД ХОРОСКОП (09 – 10 ДЕКЕМВРИ, 2017)

Овен  Ќе бидете нетрпеливи и склони да избрзувате. Сепак, колку и да копнеете работите да се...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (06 ДЕКЕМВРИ, 2017)

Овен  Ќе си направите услуга на себеси доколку бидете позитивни цел ден, без оглед на тоа...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (04 ДЕКЕМВРИ, 2017)

Овен  По утрото се познава денот, па така уште рано наутро ќе добиете некакви добри вести....

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (27 Ноември – 03 ДЕКЕМВРИ 2017)

    Влегувате во зона полна со енергија за патување и авантуристички потфати, со силна...