Таг:, , ,

Видео : Погледнете како изгледа поздравување со непознати луѓе во центарот на Скопје

Низ нашиот град секојдневно се случуваат интересни ситуации каде што можат да се забележат...

Што ќе се случи кога во центарот на Скопје ќе ти падне паричникот? (Видео)

Живееме во време кога ретко може да сретнеме вистински човек. Ова видео ќе ви ја покаже...

ВИКЕНД ХОРОСКОП (09 – 10 ДЕКЕМВРИ, 2017)

Овен  Ќе бидете нетрпеливи и склони да избрзувате. Сепак, колку и да копнеете работите да се...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (06 ДЕКЕМВРИ, 2017)

Овен  Ќе си направите услуга на себеси доколку бидете позитивни цел ден, без оглед на тоа...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (04 ДЕКЕМВРИ, 2017)

Овен  По утрото се познава денот, па така уште рано наутро ќе добиете некакви добри вести....

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (27 Ноември – 03 ДЕКЕМВРИ 2017)

    Влегувате во зона полна со енергија за патување и авантуристички потфати, со силна...

Двојничка на Џоли: Ова е новата љубов на Бред Пит (ФОТО)

Иако многумина се надеваа дека Бред Пит и Анџелина Џоли ќе ги решат проблемите и нема да се...

Трогателно писмо на Тони Цетински упатено до Тоше Проески

Поминаа речиси десет години од смртта на Тоше Проески, но не и болката во срцата на сите што...

Луѓето не сакаат мачки, се додека не добијат мачка (ВИДЕО)

„НЕ САКАМ МАЧКИ“ била главната реченица на сите овие 70 луѓе, но реалноста е поинаква.  Сите...

Сè што ви треба е пријател двојно поголем од вас

Сликите од ова мало детенце и неговите миленичиња се тотален хит на инстаграм. Кога ќе ги...

Како да ги откачите навистина досадните луѓе?

Дали некогаш сте пробале да откачите некој кој не ви се допаѓа, но не сте успеале на ниеден...

Пронајдени тајни телеграми кои откриле што правеле спасувачите со труповите на патниците од Титаник

Тајни телеграми, кои биле скриени повеќе од еден век, откриле што се случувало со телата на...

Нови вести за Михаел Шумахер: Оваа изјава ги крена на нозе неговите фанови!

Поранешниот француски возач во Формула 1, Филип Штриф (61) за англиските медиуми зборуваше за...

(ФОТО) Ги однесе во вилата на снимање: Адвокатот Јилдерим ги покажа сопругата и ќерката!

  Турскиот актер Ертурул Постолу кој ја игра улогата на адвокатот Јилдерим и најдобариот...

7 ПРИЧИНИ ЗОШТО ТРЕБА ДА СЕ ВЉУБИТЕ ВО ЖЕНА КОЈА Е РИБИ ВО ХОРОСКОП

Ако едно нешто е сигурно во овој свет, тоа е дека нема да пронајдете толку посветен партнер...

ФОТО: Наде Талевска упати моќна порака – Ало родители, вклучете ги мозоците вашите деца…

Деновиве на социјалните мрежи осамна одлично видео кое не освестува дека ги пропуштаме...

Зошто ништо не е случајно, туку сѐ се случува со причина?

Сите сме се нашле во ситуација кога не сме можеле да објасниме некоја случајност. На пример,...

Вашето куче ви „кажува“ дека ве сака

Сите што чуваат куче ќе се сложат дека тоа е нивниот најдобар пријател. Љубовта е (најчесто)...

8 знаци кои покажуваат дека до вас имате лажни, а не вистински луѓе

Сите ние секојдневно сме опкружени и комуницираме со огромен број луѓе. Сепак, само за мал...

Предупредување: Ако оваа жена ве додаде за пријател на „Фејсбук“, никако не прифаќајте ја! (фото)

Дали ја познавате Мадха Шах? Ако не ја знаеете, тогаш сигурно некој од вашите пријатели ја...