Таг:, , , , ,

Моментите на „модни близначки“ на Кејт Мидлтон и принцезата Дијана (ВИДЕО)

Уште од првата заеднчка фотосесија на Кејт Мидлтон и принцот Вилијам  започнаа споредбите...

Што се крие зад љубовната приказна на принцот Чарлс и принцезата Дијана?

Принцот Чарлс и принцезата Дијана се запознале кога принцот Чарлс се гледал со нејзината...

Принцот Хари го дизајнирал свршеничкиот прстен на Меган Мaркл

По објавувањето на веста за свршувачката помеѓу принцот Хари и американската актерка Меган...