Таг:, , , , , , , , , , , ,

„Мислам дека омразата е потрошена енергија и воопшто не е продуктивна“…Што е среќа според Хичкок?

„Разговор со Алфред Хичкок“ е насловот на интервјуото од 1964 година за канадската...

Анџелина Џоли во врска со режисер од Камбоџа?

Актерката го запознала ПраЧа Лиа преку познаник, а режисерот е фасциниран од страста на...

Анџелина Џоли величенствена во сребрена тоалета

Анџелина Џоли синоќа пристигна во Беверли Хилс на доделувањето на наградите Hollywood Film Awards...

Македонец меѓу холивудските ѕвезди: Запознајте го Крис Петровски (Фото)

Можеби сте го гледале во некоја од познатите ТВ серии, или во некој филм, а не сте знаеле дека...

Седум познати љубители на мартини

Некој преферира да го комбинира со џин или водка, до врвот начашата или пак со лед, со...

Доаѓа вториот дел на „Чувари на Галаксијата“, со возбудлив трајлер (ВИДЕО)

Од новиот трајлер за вториот дел на Чуварите на Галаксијата, може да заклучиме само дека не...

Од старо Шевролет комбе направил нешто несекојдневно

Веќе не е доволно да имате подвижен дом, во денешно време луѓето сакаат да имаат и подвижно...

Видео од гостувањето на Манчевски на „Оксфорд Брукс“

Последната информација за режисерот Милчо Манчевски е поврзана со неговиот ангажман како...

„Жешката пица на госпоѓа Мица“ е новиот македонски порнич!

„Жешката пица на госпоѓа Мица“ е новата порносцена во продукција на „Валијант“ во која...

17 пати кога Робин Вилијамс не насмеа до солзи

Смртта на оваа легенда го натажи сиот свет, многумина уживаа во неговите улоги и многумина...

Peter Jackson го објави трајлерот за третото продолжение на The Hobbit: „The Battle of the Five Armies“

Филмската трилогија „The Hobbit“, која е базирана на новелите The Hobbit на J. R. R. Tolkien од 1937 година,...