Таг:, , ,

Најголемите фејлови кои сигурно ќе ве насмеат (ВИДЕО)

Доза смеа никогаш не е на одмет, па така и ова видео сочинето со смешни ситуации на луѓе и...

Никогаш не би посакале вашиот татко да се облака вака (ФОТО)

Смешни празнични џемпери, чорапи и сандали, карирано и риги, неонски парчиња…ова се тоа...

Големото бегство на близнаците (ВИДЕО)

Времето брзо поминува и родителите се често затекнати како нивните навидум мали и...

Блогери со ултимативни фејлови (ВИДЕО)

Се обидуваат публиката да ја научат нешто, но успеваат да одржат лекција само како нешто не...

Кучиња кои не сакаат бакнежи (ВИДЕО)

Слатки моменти кои сигурно ќе ве насмеат! Овие кучиња не сакаат бакнежи, а човекот својата...

Ако сакате да се смеете секој ден, потребен ви е миленик (ВИДЕО)

Милениците во домот, кучиња или мачиња, како и други, ни внесуваат ведрина во домот.  Уште...

Мачки со одлични танцувачки способности (ВИДЕО)

Време е за танц!  Овие мачки имаат супер танцувачки способности, а среќа тоа било...

Овие мачки убаво ќе ве насмеат (ВИДЕО)

Овие мачки имаат задача да ве насмеат,  а ние сме сигурни дека ќе успеат во тоа. 

Логиката на мачките сумирана во едно видео

Купуваш скапи играчки, си играат со твојата палома. Имаат креветче само за нив, сакаат да...

Смешни бебиња кои се лизгаат по скали и уживаат во тоа (ВИДЕО)

Можеби не е најбезбедно, но овие бебиња уживаат да се лизгаат по скали.  Се чини дека сите...

Само деца можат вака да не насмеат…(ВИДЕО)

Децата ги сакаме бидејќи се деца, бидејќи се преслаки и бидејќи се пресмешни. Па така, во...

10 незаборавени ТВ моменти (ВИДЕО)

Телевизијата е тука да не информира, да не занимава, да не насмее, но ова се едни од...

Смешни моменти кога бебиња прв пат се гледаат во огледало (ВИДЕО)

Полека бебињата застануваат на нозе и го откриваат светот, што значи еден ден ќе се соочат и...

#СмешкаНаДенот: Дневна доза смеа (ВИДЕО)

Обидете се да не се насмеете на оваа компилација од најсмешни ситуации и грешки.  

Смешни причини зошто да чувате мачка (ВИДЕО)

Живеењето со мачка е навистина забавно, покрај тоа што се идеални миленици за во домот, ви...

Брилијантната шега во „Кога ја запознав мајка ви“ која никој не ја примети, досега…

Доколку мислевте дека знаете се за популарната серија „Кога ја запознав мајка ви“, се...

Кога јавувањето во живо во вестите ќе тргне наопаку – слатко ќе се насмееме! (ВИДЕО)

Јавувањето во живо во вестите од одреден настан отвара можност за непредвидливи ситуации,...

Обидете се да не се насмеете… (ВИДЕО)

Обидете се и нема да успеете. Впрочем смеењето е здраво, па така гледајте го ова видео и...

Кучиња кои се однесуваат како луѓе и сигурно ќе ве насмеат (ВИДЕО)

Куче што турка количка за бебе, куче што гледа телевизија и сурфа на интернет… да, се ова е...

Европските држави во натпревар на тема „Кој најдобро ќе го исмее Доналд Трамп“

Речиси нема ни еден месец откако Доналд Трамп застана на чело на Белата Куќа, а веќе е можеби...