Таг:, ,

ВИДЕО: Постар чичко прошета по танга низ Охрид

Да беше згодна девојка сите ќе беа среќни, но чичково е многу напреден за Охрид.

Бела Хадид во жешко издание ужива во летните денови

Една од најубавите и најатрактивни жени на светот, манекенката Бела Хадид забележана е на...

Повеќето жени носат погрешна долна облека. Дали сте и вие една од нив?

Важно е внимателно да го бирате долниот веш, за да избегнете инфекции, осип и иритација на...

ФОТО: Се сеќавате на Азис? Погледнете како изгледа денеска

Кога се појави на музичката сцена во деведесеттите години, бугарскиот пејач Азис предизвика...

Со танга на скутер го запали Мајами (фото)

Поранешната девојка на раперот 50 Сент, Дафне Џој го загреа Мајами, со своето идеално тело....

Најголемите грешки кои ги правиме со гаќичките

Без оглед на тоа каква долна облека преферирате да носите, некои правила во врска со...

Дали танга гаќичките се опасни за вашето здравје?

Голем дел од танга гаќичките се произведени од синтетички материјал, поради што здравјето...

Видео: Мажите почнаа да носат танга гаќи!

 Мажите почнаа да носат танга гаќи! Овие тројца мажи направија експеримент во кој секој од...

КОГА СМЕ КАЈ ТАНГАТА: Еве како се вози моторче по скопските улици! (Фото)

Жешко е мора да признаеме! Досега имавме видено како девојка вози мотор на штикли низ...