Таг:, , , ,

Луѓето кои пијат алкохол танцуваат најубаво

Луѓето кои не пијат алкохол не се чувуствуваат удобно да танцуваат на диско подиумот и да ги...

И птиците знаат да танцуваат (Видео)

Танцувањето се смета за вештина која ја поседуваат најчесто луѓето. Но, верувале или не,...

Мачки со одлични танцувачки способности (ВИДЕО)

Време е за танц!  Овие мачки имаат супер танцувачки способности, а среќа тоа било...

Прекрасен танц на татко и ќерка кој ја покажува нивната блискост! (ВИДЕО)

Поврзаноста помеѓу татко то и ќерката е добро позната, но кога ќе ја покажат нивната...

Ова момче има неверојатни танцувачки способности (Видео)

Повеќето танчери танцуваат на нивната омилена музика следејќи ги музичките ноти, но ова...

Група затвореници застанале во редица, тоа што го сториле во продолжение е неверојатно (видео)

Затворот на Филипините пронашол нов начин како да го смени размислувањето и однесувањето на...

ВИДЕО: Татко тајно поставил камера за да целиот свет му поверува дека ќерката го прави ова во соба

Татко и ќерка танцувале токму како и ѕвездите кои ги гледаат на телевизија. Погледнете го...

НЕЗАМЕНЛИВА МАГИЈА ВО САЛАТА ЗА ВЕЖБАЊЕ

Од случајно откритие, светскиот признат режим на вежбање зумба фитнес, е денес...

СРЕЌА НА ДЕНОТ: Малата буцка си направила своја кореографија каква што не сте виделе досега!

Малата буцка си направила своја кореографија каква што не сте виделе досега! Елис Шевски,...

Видео: Кога сме кај танцувањето, погледнете како се прави тоа со метла …

Имаше пуштено музика во позадина, а таа им покажа на сите присутни дома како се танцува. Без...

5 работи кај мажите на кои се „палат“ жените

1. Мирисот Жените го обожаваат мирисот на мажот, не парфемите и дезедорансите, туку телесниот...