Таг:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Цитати од цртани филмови кои не научија за животот и љубовта

Цртаните филмови oтсекогаш биле омилени и кај младата и кај старата генерација. Секој цртан...

Тарзан се враќа на малите екрани!

Време е за враќање на Тарзан, кралот на џунглата, на малите екрани. Од продукциската куќа...

Видео: Ова е новиот Тарзан!

Првите фотографии од The Legend of Tarzan, најновата адаптација на култниот лик од џунглата се...