Таг:, , , , , ,

Ангелите на Victoriа´s Secret позираа за Денот на вљубените

Само на еден ден од празникот “Денот на вљубените”, моделите на “Victoriа´s Secret” ја...

Новогодишната реклама на ангелите на Victoria’ Secret

Ангелите Адријана Лима, Алесандра Амбросио, Лили Олдриџ, Жозефин Скривер, Елза Хоск и Џасмин...