Таг:, , , , , , ,

Погледнете какво изненадување му приготви семејството на Дејвид Бекам за роденден! (ВИДЕО)

На својот 43-ти роденден поранешниот фудбалер Девид Бекам своето семејство го изведе на...

Викторија Бекам: „Ми велеа дека не ме бива за ништо, затоа само бидете упорни и ќе го постигнете посакуваното“

Некогашната музичка ѕвезда, а сега популарната дизајнерка Викторија Бекам расажува како...

Викторија Бекам се пофали со тетоважата на својот син (18), еве и зошто!

Не се сите родители пресреќни кога нивното дете ќе одлучи да стави тетоважа, всушност...

Канје Вест на Валентајн објави преку 50 фотогорафии од најиконските парови според него

Канје го искористи денот на вљубените, па кога главна тема на 14-ти февруари беше љубовта, тој...

Бруклин Бекам со нова тетоважа во чест на неговата мајка Викторија

Најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, 18 годишниот Бруклин, објави фотографија на...

Викторија Бекам со шик стајлинг ја прослави ревијата во Њујорк со својот сопруг Дејвид Бекам

После успешната ревија во Њујорк, Викторија ја помина вечерта со нејзиниот сопруг на...

Спајс Грлс обединети и заедно на светска турнеја?

Наводно, Спајс Грлс одат на турнеја! Членовите од една од најпознатите женски групи кои...

Spice Girls ќе настапат на свадбата на принцот Хари и Меган Маркл?

Се сеќавате ли на легендарната британска поп група “Spice Girls” која жареше во 90 години? За...

Викторија Бекам остро осудена поради изборот на преслаби манекенки

Дизајнерката ги разбесни своите фанови кои велат дека нејзината седумгодишна ќерка е...

Викторија Бекам дама во црвено покрај сопругот на забава во Лондон

Викторија Бекам приреди новогодишна забава во нејзиниот бутик во Лондон заедно со модното...

Паровите кои ја одбележаа 2017 година

Како и секоја година, така и 2017, која е веќе при крајот, со својот стил и изглед ја одбележаа...

Викторија Бекам на насловната страница на “Vogue”

42 годишната Викторија Бекам изгледа како девојче на фотографиите кои ќе бидат објавени во...

УНИКАТНО КАРАОКЕ ВО АВТОМОБИЛ СО ВИКТОРИЈА БЕКАМ

Досега имаме гледано многу видеа во коишто познатиот водител Џејмс Корден и неговите гости...

Бекамови ја продаваат куќата во Л.А. – Им била тесна

Брачната двојка Дејвид и Викторија Бекам за сума од 24 милиони фунти ја ставиле на продажба...

Со емотивна порака и посака среќна годишнина од брак

Дејвид и Викторија Бекам живеат живот од соништата. Тие се згодни, успешни, богати, се сакаат...

Изглед на денот: Викторија Бекам

Викторија Бекам не престанува да изненадува со нејзините комбинации во силни светли...

Славната двојка Викторија и Дејвид Бекам сакаат петто дете

Славната двојка Викторија и Дејвид Бекам, велат дека сакаат петто дете и дека почнале да...

Како Викторија Бекам пее хип-хоп: Објавен нејзиниот соло албум по 13 години криење

Албумот на Викторија Бекам кој требаше да биде насловен како „Come Together“ никогаш не беше...

Синот на Викторија и Дејвид, Круз Бекам со неверојатен глас

Дејвид и Викторија Бекам имаат навистина убави дечиња. Но, не само тоа, туку тие имаат...

На Викторија Бекам и ја “исекоа” ногата во фотките за Vogue

Викторија Бекам е омилена модна икона на многумина, а да не спомнуваме дека таа е мајка на...