Таг:, , , , , , ,

Кејт Мидлтон во црн фустан и високи штикли му се спротивстави на снегот

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, без оглед на временските услови, секогаш е подготвена...

Војвотката од Кембриџ го истакна трудничкото стомаче

По повод настанот „Commonwealth Fashion Exchange reception“, Кејт Мидлтон приреди гламурозен моден настан во...

Моментите на „модни близначки“ на Кејт Мидлтон и принцезата Дијана (ВИДЕО)

Уште од првата заеднчка фотосесија на Кејт Мидлтон и принцот Вилијам  започнаа споредбите...

Интересни факти за Кејт Мидлтон кои не сте ги знаеле

Војвотката од Кембриџ, прекрасната Кејт Мидлтон е инспирација за многу жени ширум светот....

Кејт Мидлтон во скромна комбинација во третата бременост

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, се врати на своите кралски должности. Таа вчера беше на...