Таг:, , ,

Направете сами свеќа без восок (ВИДЕО)

Есента и намалувањето на температурите се почесто не тераат времето да го поминуваме дома,...

Видео кое мора секој маж да го види: Тројца мажи, на целосна интимна депилација!

Мислевте лесно им е на жените? Епа лесна им е депилацијата колку што им е лесно на тројцава...

Каква депилација да изберете ова лето?

Има повеќе методи на депилација, но мора да знаете дека не секој метод  дава успешни и...

Направете природен восок за депилација

Mногу лесно можете да го направите вашиот домашен восок за депилација, а притоа без да содржи...