Таг:, ,

ВИКЕНД ХОРОСКОП (23 – 24 ЈУНИ, 2018)

Овен  Вашата одговорност и креативност ќе ве однесе ниво погоре на професионално поле. Но,...

Холивуд доби нов пар: Славниот пејач и оваа убавица се повторно заедно

Пејачот Џастин Бибер и манекенката Хајли Болдвин се старо-новиот љубовен пар на светската...

Овие 4 хороскопски знаци кои ќе останат без партнер ова лето

Никогаш не знаеш какви изненадувања ќе ти понесе секој нареден месец. Правиш планови, но...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (20 ЈУНИ 2018)

Овен Убавите случувања од изминатиот период нема да можат да ви излезат од глава. Но и покрај...

ФОТО: Џастин се смири со поранешната девојка, овие фотографии ја потврдија нивната врска

Манекенката Хејли Болдвин и пејачот Џастин Бибер повторно се заедно. По сомнителното...

Со овие хороскопски знаци никогаш нема да бидете среќни заедно

На Бикот срцето ќе му го скрши Јарецот, додека за Скорпиите врската со Водолија ќе биде...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (18 ЈУНИ – 24 ЈУНИ, 2018 )

Овен Во некои делови од неделата ќе се чувствувате како сите да се против вас, но веќе во...

До крај на јуни овие два хороскопски знаци ќе ја пронајдат својата сродна душа

Доколку сте Рак или Јарец во хороскоп, отворете го срцето- пристигнува вашата сродна душа....

ФОТО: Вардарки се собраа повторно, овој пат за свадбата на нивната колешка која блесна во бело

Ракометарките на Вардар повторно се собраа заедно, овој пат за свадбата на својата...

Имате болки при секс? Не сте единствени, со тоа се соочуваат жени од сите возрасти

За жените од сите ворасти, болките при сескот се многу чести, воедно соочувањето се со нив...

ВИКЕНД ХОРОСКОП (09 – 10 ЈУНИ, 2018)

Овен Оваа викенд ќе ви биде посветен на прошетки со пријателите и ноќните излегувања....

Доколку ги има овие 5 особини, тој е вистинскиот за вас!

Честопати слушаме како е тешко да го најдеме „вистинскиот“, но можеби и самите сте криви...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (07 ЈУНИ 2018)

Овен   Денот ќе ви започне со убава вест. Остатокот од денот искористете го за мал шопинг и...

Жените во овие хороскопски знаци најчесто се вљубуваат во помлади мажи

Постарите мажи не им одговараат бидејќи покрај нив се чувствуваат незрело и помалку се...

Сакате да се смирите со поранешното момче? Размислете добро на овие нешта!

Смирувањето со поранешното момче понекогаш е вистински потег… А понекогаш тоа е потег...

Три хороскопски знаци кои ќе имаат многу секс периодов

Астрологијата помага да дознаваме повеќе и за себе си и за оние кои ни значат. Сепак,...

Веќе не се кријат: Поранешниот сопруг на Џенифер Анистон во врска со нејзината пријателка

Иако медиумите прво шпекулираа дека поранешниот сопруг на Џенифер Анистен, 46-годишниот...

ВИКЕНД ХОРОСКОП (02 – 03 ЈУНИ, 2018)

Овен Зарем има нешто подобро од релаксирачкото кафе со пријателите? Не мислете се многу,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (01 ЈУНИ 2018)

Овен  Петок, почеток на викендот, крај на работната недела. Со нетрпение го чекавте овој ден,...

Доколку ги правите овие 4 работи, вашиот брак ќе биде среќен и долготраен

Во бракот нема гаранција, а бидејќи во денешно време секој трет брак завршува со развод,...