Таг:, , , , , , , , , , , ,

Џенифер Лопез заблеска во црвен фустан во придружба на своето момче

Љубовниот состанок во провокативен црвен фустан не можеше да помине незабележан. Латино...

Со години промовираше вештачки изглед, а сега Кајли Џенер ги извади филерите од усните!

Ријалити ѕвездата Кајли Џенер ги шокирала своите фанови откривајќи дека во потполност ги...

Ева Лонгорија го доби она за што многу познати личности сонуваат цел живот!

Актерката Ева Лонгорија, најпозната по улогата на Габриел Солис во серијата „Очајни...

ВЛАДО ЈАНЕВСКИ СО ДОСЕГА НАЈГОЛЕМ КОНЦЕРТ ВО СВОЈАТА КАРИЕРА- 01 ЈУНИ 2018-та АРМ СТАДИОН, OPEN AIR!

Големо задоволство ни е да ви најавиме дека Авалон Продукција и Владо Јаневски ја обновија...

Џенифер Лопез повторно доминира: Милион лајкови за неколку минути (ФОТО)

Џенифер Лопез не престанува да ги воодушевува фановите на социјалните мрежи. Овој пат...

Момчето од „Сам дома“ сега има 37 години: Се појави во емисија и ги запрепасти сите (ФОТО)

Меколи Калкин (37), најдобро платениот детски глумец на сите времиња и ѕвезда на филмот „Сам...

ФОТО: Сите ја знаеме Северина, а еве ја нејзината сестра новинарка

Маријана е дипломиран новинар, среќно мажена, а премногу врзана за Александар, синот на...

Три дена по неговиот роденден, големата љубов на Тоше роди ќерка

Вчера, три дена по одбележувањето на триесет и седмиот роденден на легендарниот Тоше...

Мини Маус доби ѕвезда на улицата на славните во Холивуд

Мини Маус ја доби својата ѕезда на улицата на славните во Холивуд. Овој цртан лик ѕвездата ја...

Познатата актерка се појави во необична комбинација

Четириесет и две годишната актерка, Дру Баримор, на доделувањето на наградите “Women of the...

Сопругата на Џон Леџенд, Криси Тајген, во ултра секси издание за забавата на Revolve

Таа е ѕвездата на новата кампања на Revolve. Секако дека моделот ќе биде во центарот на...

Уште една бременост во семејството: Клои Кардашијан го очекува своето прво дете

Клои Кардашијан и Тристан Томпсон го очекуваат своето прво дете, а моментално во кланот...

Селена Гомез јавно проговори за нејзината трансплантација на бубрег

Светската музичка ѕвезда Селена Гомез јавно говореше за нејзините здравствени проблеми,...

Рита Ора во црвено бикини на одмор на Јамајка

Рита Ора со нејзините фотографии на Инстаграм, го направи светот пожежок. После нејзиниот...

Кој денеска згреши нема простување: Гарава среда исполнува желби, но ако сонувате гараво лице…

Денешниот ден меѓу народот е познат како светла среда. Постарите луѓе кажуваат дека ноќеска...

Расцветаа јапонските цреши засадени во 32 града во Македонија во чест на Тоше Проески

Со доаѓањето на пролетта, расцветаа 26-те јапонски цреши кои беа засадени во чест на поп...

(ФОТО) Кого чекаше Елена Ристеска во хотелската соба во Белград?

Македонската поп ѕвезда, пејачката Елена Ристеска е во Белград. Дотерана, нашминкана,...

Ќе се изненадите – ова е сопругата на Здравко Чолиќ

Најголемата балканска ѕвезда Здравко Чолиќ речиси никогаш не ја покажува својата сопруга...

3 совети како да ви потрае “Божиќната Ѕвезда” до следната година!

Кога ќе купувате нова Божиќна Ѕвезда внимавајте да има цврсти листови и да е со јасни бои,...

Рок ѕвездата Мик Џегер на 73 години стана татко по осми пат

Можеби е најголемата рок ѕвезда во светот, но денес тој е само татко. Мик Џегер на 73 години,...