Тренд капи за Есен 2017

Освен што се удобни и топли тие се идеални модни додатоци.

Од сезона во сезона тие станаа неизбежен тренд кој дамите обожаваат да го носат поради софистицираниот дамски изглед кој го даваат, а и оние во по лежерен стил кој даваат кул и шик изглед. Ви претставуваме кои модели на капи и шешири ќе бидат ‘It’ трендови оваа есен.

 
Коментари

коментари