Чек дис аут
Search


Утринска семејна хармонија: Вака изгледа будењето во домот на Тамара Тодевска! (фото)

Неодамна ќерката на Тамара Тодевска го прослави својот прв роденден, а за оваа пригода пејачката ја облече малата Хана во фустан. Принцеза моментот таа го запази и во својот стајлинг со ставање круна на главата.

Двете убави дами блескаа во оваа пригода, но блескаат и во секое издание.

Утрата во нивниот дом се ведри, а тие се будат насмеани. Иако тато Александар Димитровски Мачка не беше со нив во оваа пригода, сепак оваа можеме да ја прогласиме за една од нивните најубави семејни фотографии.

Извор : Вистина.мк
Коментари

коментари