Вака изгледаше розовата „baby shower“ забава на бремената Клои Кардашиан

Клои Кардашиан една од сестрите на најпознатото семејство, го очекува своето прво бебе и е во осмиот месец од бременоста. За таа цел, таа го прослави доаѓањето на своето бебе во кругот на најблиските членови од семејството приредувајќи неодолива розова забава, со многу декорации, балони и стилски аутфит.

Погледнете како изгледаше тоа:
Коментари

коментари