Венчавка од бајките на југот на Франција

Репортерката на CNN, Рејчел Рејн, минатата сабота се омажи со нејзиното момче Ендру Маркс, инвестициски банкар и син на милијардерот Хауард Маркс, поради што и нивната венчавка изгледаше како од бајките.

Парот се венчаше во француска ревиера, а церемонијата се одржа во Villa et Jardins Ephrussi de Rothschild. Секој детаљ од нивната свадба беше различен и интересен.

A post shared by Rachel Crane (@rachelmcrane) on

Погледнете како изгледаше нивната свадба. Ќе ве остави без зборови.

A post shared by Amanda Alagem (@amandaalagem) on

A post shared by Rachel Crane (@rachelmcrane) on

A post shared by ALEXA RODULFO (@alexarodulfo) on

A post shared by Chloe Malle ? (@chloemalle) on

 

A post shared by Nell Diamond (@nelliediamond) on
Коментари

коментари