ВИДЕО: Најжешкиот календар за 2018 година

Во календарот на „love“ за 2018 година не недостасува сексипил. На него се појавуваат, најпознатата “оверсајз” манекенка Ешли Грахам, до Емили Ратајковски, Кендал Џенер, Џиџи и Бела Хадид, Хејли Болдвин и Дуцен Крос.

Видеото од снимањето на календарот трае 104 секунди, а се менуваат голем број на секси кадри.

Извор : Засе.мк
Коментари

коментари