ВИДЕО: Неверојатен гест на Мурињо по завршувањето на мечот

Жозе Мурињо израдува некој од навивачите на Манчестер јунајтед откако добиениот сребрен медал го даде на трибината на која беа сместени тие.

 
Коментари

коментари