Во тренд се ЖОЛТИ сандали

Летото е секогаш резервирано за топлите бои, а оваа сезона првите редови се резервирани за жолтата боја. Оваа сезона колекциите на популарните брендови за обувки се преплавени со летни модели на сандали и отворени чевли во жолти нијанси. Тие одлично изгледаат со малку потемнет тен, а добитната комбинација е со фармерки и едноставна летна бела маичка..
Коментари

коментари