ВИДЕО: Битолчанката Марија воодушеви на Х фактор

Во втората епизода од новата сезона на Х фактор, вчера се претстави и битолчанката Марија Груеска и ги освои симпатиите на жири комисијата и публиката.

marijafaktor

Таа испеа песна од филмот „Who framed Roger Rabbit“ и ги заведе присутните со изведбата.

Погледнете ја изведбата на Марија со која сите можеме да се гордееме.

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=IFCV-AdkkvU[/tube]
Коментари

коментари