Запознајте го најсексапилниот Дедо Мраз

Канадскиот Пол Мејсон стана вистинска интернет-сензација пред две години. Тој учествуваше во божиќната кампања, по која ги освои срцата на жените ширум светот.

Откако стигна до светските медиуми, педесет и три годишниот човек доби понуди за различни модни ангажмани, работеше на модни ревии и го фотографираа за главните страници на списанијата.

 
Коментари

коментари