Чек дис аут
Search


Фото: Еве зошто Силви ван дер Варт е “Најубавата жена на фудбалер“!

Силви ван дер Варт повеќе пати е прогласувана за жена на фудбалер, а кога ќе ги видите овие фотографии ќе ви стане јасно зошто.

Иако повеќе не е во брак со фудбалерот на репрезентацијата на Холандија, Рафаел ван дер Варт, Силви и понатаму подеднакво го привлекува вниманието на медиумите.

87698_profimedia0231079287_630x0

По разводот Силви си го врати своето моминско презиме, Меис а се врати и на старата работа.Повторно застана пред објективот на фотоапаратот и на радост на машкиот дел од публиката повторно рекламира долна облека.

26979696

Убавата Холанѓанка повторно позира во заводливи пози за брендот Hunkemolle.Неколку фотографии од кампањата ги постави и на својот Инстаграм профил.

669602975

Инаку германските медиуми погодуваа дека причина за развод на бракот е кавгата и шамарот кој Рафаел и го удрил на својата сопруга и тоа пред сите на прославата за Нова Година на една приватна забава.Сепак, изгледа дека Силви го оставила минатото зад себе и тргнала понатаму…А тоа се гледа…Мажи таа е вистински рај за очи!

slyviemeishunkemoellerweihnachtskollektion15

Sylvie_HKM_2013_Paris8

kong

C_29_fotogallery_1006331__ImageGallery__imageGalleryItem_22_image

sylvie_vaart_hunke_05

Sylvie_van_der_Vaart_Hunkem_ller_Lingerie_2013_05

Sylvie-Meis-Hunkemoeller-9_image_660

Sylvie-van-der-Vaart

sylvie-van-der-vaart

Sylvie-van-der-Vaart-Unterwaesche_image_1200

sylvie-van-der-vaart-lingerie-05

Sylvie-van-der-Vaart-Hunkemöller-Christmas-2013-2Sylvie-van-der-Vaart-hot-Hunkemoller-swimwear-pics7

sylvie-van-der-vaart-hot1

 
Коментари

коментари