10 најубави летни комбинации на Меган Маркл (ФОТО)

Иако со нејзините модни комбинации се занимава тим од стручњаци, Меган не го промени премногу својот моден правец. Таа веќе со години го негува истиот стил, не носи многу шминка, а палетата на бои во кои најчесто можеме да ја видиме е најчесто во неутрални тонови.

Во продолжение ви претставуваме 10 најубави модни изданија на убавата војвотка.
Коментари

[fbcomments]